טיפול רגשי בילדים ונוער

ילדים יודעים שהם באים ל "חוג של מלכה" לתוך חלל מכיל ומאפשר.

במרחב של יצירה באומנות אנתרופוסופית, שימוש בארגז החול (שולחן חול טיפולי) ,ציור בטכניקות צבע שונות מתאפשרת העלאת תכנים נפשיים לא מודעים במטרה להשיג ריפוי נפשי, התפתחות ולמידה אישית של הילד/ה.

ילדים זקוקים לחווית גבול המאפשר ביטחון והגדרה עצמית.

באמצעות פרחי בך וטכניקות של דמיון מודרך אנו בונים יחד את הגבול הנפשי אנרגטי של הילד וזה מאפשר לו לדעת ולבטא את מה שנכון לו ומה שלא, מה שמתאים ומה שלא.

באמצעות הוראת טכניקות מעולם המיינדפולנס הילדים לומדים כיצד להרגיש רגש "לא נעים" כמו כעס, פחד, תסכול, לתת לו מקום ובכל זאת לא להוציא פעולה אוטומטית מתוך אותו רגש.

כך לומדים הילדים לשלוט בפעולות שלהם וחווית התסכול קטנה בהתאם.

משתפים וממליצים

אמא של אורי בן השבע| מרץ 2019

"מלכה ליוותה את הבן הקטן שלנו במשך שנה, לימדה אותו איך לזהות ולקבל את הרגשות שלו, העניקה לו כלים להתמודד עם תסכולים וכעסים והחזירה אותו לנתיב שלו עם הרבה אור ואהבה. במקביל לתהליך שהבן שלנו עבר, אנחנו כהורים קיבלנו ממלכה כלים מעשיים ורגשיים כדי שנוכל להבין ולתקשר עם הבן שלנו באופן יותר מדויק עבורו ועבורנו. מבחינתנו זו הייתה נקודת קריטית בזמן, לזהות שהבן שלנו ואנחנו צריכים הכוונה, על מנת שהוא יוכל לממש את עצמו באופן המיטבי ביותר כילד וכאדם בוגר בהמשך. תודה למלכה המדהימה שעושה עבודת קודש והחזירה לנו את השגרה הברוכה לביתנו"

שלי א.| יולי 2010

כשאני רוצה לספר על הטיפול הרגשי ולהמליץ על מלכה הדבר הראשון שעולה לי.. "מלכה הצילה את הבן שלי" פשוט כך ! אלדרי היה בסביבות גיל 9 כשהתגרשתי..הילד גדל לתוך מציאות מאד שלילית..ההתמודדות הייתה קשה.. כבר בגיל כזה צעיר רצה לסיים את חייו.. החיים הובילו אותי למלכה.. החיבור היה מיידי..ההכלה מעבר למילים..והחום..החום האנושי שעטף את בני ואותי. סמכתי עליה בכל רגע! תחושת הבטחון שהיא מעניקה ביחד עם הטיפול המקצועי הביאו לתוצאות מרגשות. עברנו דרך עם מלכה..למעשה מסע של שיקום. בזכותה! קיבלתי את הילד שלי בחזרה. תודה אהובה.

ליאל ג.| אוגוסט 2019

אני בת 14 ובאתי אל מלכה בהמלצת אמא שלי . האמת שלא ידעתי למה אני מגיעה. לא הבנתי מה אנחנו הולכות לעשות אבל זרמתי. כשהגעתי חוותי חוויה מדהימה, שלא חוויתי מעולם! דמיון מודרך, אבל לא כמו שאתם חושבים… דרך דמיון מודרך נכנסים לתת מודע, ממש מסע. להבין דברים שאתה מנסה למצוא ולהבין בעצמך שנים. זה היה מטורף, נהניתי ממש ולמדתי מהחוויה הזאת מלא דברים על עצמי ובנוסף זה גרם לי לרצות לחזור שוב ולעבור את אותו תהליך שוב. כל פעם שאני מגיעה אל מלכה אני נכנסת עם בעיות ויוצאת עם פתרונות. יש לי דרך ארוכה הביתה וכל הדרך אני מאושרת שהבנתי למה משהו בחיים שלי קורה. למדתי גם שלכל דבר יש סיבה ופיתרון, פשוט צריך למצוא אותו. אני באמת רואה ומרגישה שהטיפולים עוזרים. אני מקבלת כלים והזדמנות לטפל בעצמי ובדברים שחשוב לי לרפא. יש לי ציסטה במיתרי הקול ומאז שהגעתי אל מלכה אני מרגישה שיפור אדיר. ולא רק בנושא הציסטה גם בנושאים אחרים שאני מביאה בשביל להבין אותם ולטפל בהם. כל פעם אני יוצאת מרוצה ומוכנה להתחיל ולעזור לעצמי.
גלילה למעלה