מילים טובות

בתודה ובאהבה צחי| 8.20

רציתי לשתף אותך ולהודות לך🙏🏼
בתקופה האחרונה אני עובר שבעה מדורי גיהינום מול הגרושה שלי, היא פתחה לי תיק בהוצאה לפועל, הפעילה עיקולים, והמון שקרים מול הילדים אשר גורמים לקשיים ביני לבינם. תקופת קורונה ובעסק לא קל!
בקיצור "באלאגן" רציני, אני נוטה להאמין שמישהו אחר היה מתמוטט מזה.. (מבלי להשתחצן).
כאן את ניכנסת לתמונה וכל מה שלימדת אותי כל הדברים הטובים שחזרת עליהם כל שיעור כניראה חילחלו והנה אני האדם עם הכי הרבה "אוטומטים" שאני מכיר בכל מהלך חיי. כיום לא נותן אפשרות לשום דבר להפעיל אותם ומוצא תמיד דרך חדשה וטובה יותר להתמודד עם הבעיות, נושם לתוכם וזוכר שכל רגש נימשך 40 שניות..בסכ"כ…
אז תודה לך מלכה שלימדת אותי לעבור לפעולות מודעות ויעילות לי ולסביבה שלי .
מודה לך מקרב לב על כך ובטוח שאלמד ממך עוד ועוד.

תהילה| 8.20

הגעתי אל הפגישה אתמול עם תחושת מועקה בחזה. עם קושי לנשום , חשבתי שמקורו במסיכות שאני מחוייבת ללבוש כעת בכל יום בעבודה, אבל ידעתי שזה עמוק מזה.
הצורך לרצות אחרים, להיות הכי טובה, להיות בסדר עם כולם תמיד גבה מחיר גבוה ממני.
הרגשתי שהגוף שלי צועק לפיתרון מיידי והראש מנגד מנסה למתן את הציפייה ואומר לי שפיתרון מיידי כנראה לא יהיה. זאת אני ואין מה לעשות.
כבכל מפגש שלנו הופתעתי מחדש, בסוף סשן של דמיון מודרך שהציף את השאלות שלא ידעתי לשאול ואת התשובות אליהן גם יחד, השתחררה המועקה בחזה כגל מתנפץ על החוף.
למרבה הפלא הצלחתי לאמר למעסיקה שלי את מה שאני לא רוצה ואת מה שאני רוצה בצורה ברורה והיא קיבלה את זה.❣
לא חוויתי תחושות מעצימות ומפתחות כאלה בשום מקום אחר, בשום שיטת טיפול אחרת.
תודה לך מלכה על שאת, על המפגשים, על הליווי וההכוונה המדוייקת לאורך הדרך 💓🙌

מרסלו | 6.20

לא תמיד ניתן למצוא אצל אותו אדם, מקצועיות, אמפטיה, נתינה,אהבת האדם,יכולת הקשבה והכלה..אצלך מלכה מצאתי את כל אלה!הודות לך עשיתי שינוי בדרך חשיבתי.
חיבוק אוהב

פזית פרטוש פרסי-נטורופטית

מלכה הביאה לחיי מים זכים של ידע וחוויה. איתה פעלתי בגישה של 'נעשה ונשמע' – החלטתי לנסות את הכלים שהיא נותנת ואז לשמוע מה הגוף והרגש אומרים על זה. וואלה, הם אמרו לי תודה. מי שמייחל לטרנספורמציה משנת חיים, אז מלכה היא הכתובת. היא לא גורו, היא מורה לחיים, רגישה, נגישה, חכמה, מכילה וכיפית. אצלה בקליניקה הישרתי קליפות ישנות של הגנות ואסטרטגיות שעבר זמנן. הגישה של להבין את מערכת ההפעלה של הגוף, הלב והראש לא מתאימה לכל אחד ואחת, אבל מי שמרגיש מחוייב להתפתחות האישית שלו ורוצה לקצר את הדרך כדי לפעול מתוך קלות רגשית ומחשבתית – אז מלכה היא האדם המתאים שיקח אתכם יד ביד ובביטחון אל עצמכם.

אייל בר ארז

מרחב הסדנאות של מלכה בהחלט מאפשר להוריד את הרעש ולהדליק את האור, על הרגעים המורכבים היום יומיים שבחיים.
החוכמה היופי והפשטות של מלכה ללוות אותך בדרך, להעיר ולהאיר את התובנה, להרחיב את הידע, הן שיוצרות את המרחב המאפשר.
תודה מלכה
הרבה אהבה!

אריק | 11.19

בקורס אומנות הפעולה התחלתי להבין את התמונה הגדולה,איך לשלב את התירגול של ההתבוננות הרחבה ולתפוס את הרגע שבו אני עובר לתגובה אוטומטית,להתפרצויות הכעס כתגובה לביקורת.
ביום יום התחלתי לשים לב לאיך אני מתנהל מול אנשים ולשנות את ההתנהגויות שלא עושות לי טוב. החלק החשוב בעיני היה החקירה של טבע המחשבות שלי,לראות שגם המחשבה הכי בלתי נסבלת היא זמנית ונמשכת רק כמה שניות…פשוט התחלתי לנשום בתוך סיטואציות שפעם היו מוציאות אותי מדעתי. אני לגמרי חי טוב יותר. תודה על קורס נפלא.

מיכאלה | 7.19

"מזל שיש את מלכה , המתנה הכי טובה שכל אחד יכול להעניק לעצמו, אני זכיתי לקבל אותה בגיל צעיר. הסיפור הוא כזה; אני בת 18, ובמרץ עמדתי לפני גיוס. הגעתי למלכה עם התקפי חרדה לאחר פציעה שגרמו לכך שלא הייתי מסוגלת להתרחק מהבית, הייתי עם מצב רוח מדוכדך ולא יכולתי לחשוב על להתגייס. בעזרת השיטה של מלכה תוך שלושה חודשים נפטרתי מהתקפי חרדה! יותר מזה, היום אני יודעת שגם אם ההתקפים יגיעו …הכל בסדר – יש לי את כל הכלים להתמודד איתם! תודה על שיטה משנת חיים, תודה על תמיכה אין סופית, ותודה שיצא לי להכיר אותך- את אחת ומיוחדת. כיום, אני שבועיים לפני גיוס- מגיעה לגיוס עם הרגשה טובה ובטוחה. תודה תודה תודה."

טלי אפללו | 5.19

מלכה אהובה, דרכך מצאתי דרך.. הגעתי אלייך בשברון לב עצום וכמעט ללא אויר לנשימה. הגעתי אלייך בנקודה שבה הרגשתי שחיי מנוהלים על ידי מישהי שהיא לא אני אבל לא ממש ידעתי איך לאזור את האומץ ולקחת את המושכות לידיי. בפגישות שבועיות (שחיכיתי להן בקוצר רוח) הולכת אותי באמצעות דימיון מודרך (אוייי הדמיון המודרך..) אל תוך הנשמה וההוויה האמיתית שלי. באמצעות המסעות המופלאים הללו בתוך הדימיון גיליתי את המהות והמשמעות האמיתית שלי ושל הסובבים אותי והיקרים לי בחיים. למדתי לחיות את מי שנועדתי להיות, לשנות את מה שאפשר ולנשום עמוק כדי לקבל את מה שאי אפשר לשנות. הסרתי מחסומים ונפטרתי מפחדים (ואז גם הנשימה חזרה ..), למדתי להאמין ולבטוח בחיים ולתת להם להפתיע אותי כל יום מחדש..ובעיקר למדתי לאהוב ולהאמין בעצמי. היום אני בעצמי מובילה אנשים לדרך..אני מוציאה אנשים לגלות מקומות חדשים בעולם ובעיקר בתוך עצמם, מעבירה אותם את המסע המופלא שחוויתי איתך בדמיון ובמציאות.. תודה על הכל.

אמא של אורי בן ה-7 | 11.19

"מלכה ליוותה את הבן הקטן שלנו במשך שנה, לימדה אותו איך לזהות ולקבל את הרגשות שלו, העניקה לו כלים להתמודד עם תסכולים וכעסים והחזירה אותו לנתיב שלו עם הרבה אור ואהבה. במקביל לתהליך שהבן שלנו עבר, אנחנו כהורים קיבלנו ממלכה כלים מעשיים ורגשיים כדי שנוכל להבין ולתקשר עם הבן שלנו באופן יותר מדויק עבורו ועבורנו. מבחינתנו זו הייתה נקודת קריטית בזמן, לזהות שהבן שלנו ואנחנו צריכים הכוונה, על מנת שהוא יוכל לממש את עצמו באופן המיטבי ביותר כילד וכאדם בוגר בהמשך. תודה למלכה המדהימה שעושה עבודת קודש והחזירה לנו את השגרה הברוכה לביתנו"

ליאל בת ה-14 | 9.19

אני בת 14 ובאתי אל מלכה בהמלצת אמא שלי . האמת שלא ידעתי למה אני מגיעה. לא הבנתי מה אנחנו הולכות לעשות אבל זרמתי. כשהגעתי חוותי חוויה מדהימה, שלא חוויתי מעולם! דמיון מודרך, אבל לא כמו שאתם חושבים… דרך דמיון מודרך נכנסים לתת מודע, ממש מסע. להבין דברים שאתה מנסה למצוא ולהבין בעצמך שנים. זה היה מטורף, נהניתי ממש ולמדתי מהחוויה הזאת מלא דברים על עצמי ובנוסף זה גרם לי לרצות לחזור שוב ולעבור את אותו תהליך שוב. כל פעם שאני מגיעה אל מלכה אני נכנסת עם בעיות ויוצאת עם פתרונות. יש לי דרך ארוכה הביתה וכל הדרך אני מאושרת שהבנתי למה משהו בחיים שלי קורה. למדתי גם שלכל דבר יש סיבה ופיתרון, פשוט צריך למצוא אותו. אני באמת רואה ומרגישה שהטיפולים עוזרים.

אני מקבלת כלים והזדמנות לטפל בעצמי ובדברים שחשוב לי לרפא. יש לי ציסטה במיתרי הקול ומאז שהגעתי אל מלכה אני מרגישה שיפור אדיר. ולא רק בנושא הציסטה גם בנושאים אחרים שאני מביאה בשביל להבין אותם ולטפל בהם. כל פעם אני יוצאת מרוצה ומוכנה להתחיל ולעזור לעצמי.

רווית גולדברג

מלכה יקרה,

לחלוטין מלכה מלכותית בהחלט,

כשאני עוד במוד של כל החוויה המדברית המדהימה הזו, אני שולחת לך את המסר מהצ'קרה הלבבית שלי לשלך.

תמיד ידעתי שמתחת לכל האוטומטים שלי שוכנת לה אישה אחרת. מחוברת לעצמה, יודעת מה הפוטנציאל שלה, מה הייעוד שלה בעולם הזה. לא ידעתי איך להגיע אליה. הרגשתי שיש חיץ נוקשה ביני לבינה.

4 ימים מצאתי אותה, למדתי איך לדבר איתה. 4 ימים של דיאלוג עם האישה שאני ובסופם אני מתחילה תהליך של הוצאה לאור, יציאה לעולם החופשי וויתור על האוטומטים.

תודה לך על המסדרון שפתחת לי, תודה על השאלות שנשאלו והמקום לתשובות שהגיעו.

שמחה מאוד על ההחלטה לבוא לסדנא המדהימה שלך.

שלי | 8.19

כשאני רוצה לספר על הטיפול הרגשי ולהמליץ על מלכה הדבר הראשון שעולה לי.. "מלכה הצילה את הבן שלי" פשוט כך ! אלדרי היה בסביבות גיל 9 כשהתגרשתי..הילד גדל לתוך מציאות מאד שלילית..ההתמודדות הייתה קשה.. כבר בגיל כזה צעיר רצה לסיים את חייו.. החיים הובילו אותי למלכה.. החיבור היה מיידי..ההכלה מעבר למילים..והחום..החום האנושי שעטף את בני ואותי. סמכתי עליה בכל רגע! תחושת הבטחון שהיא מעניקה ביחד עם הטיפול המקצועי הביאו לתוצאות מרגשות. עברנו דרך עם מלכה..למעשה מסע של שיקום. בזכותה! קיבלתי את הילד שלי בחזרה. תודה אהובה.

גלילה למעלה