הרצאת מיינדפולנס

"מיינדפולנס הינה טכניקה לרכישה של ידע המצמצם סבל"

בהרצאה חוויתית המלווה במצגת של תמונות המחברות אותנו ללב ולשכל,

נראה כיצד בילדות רכשנו ידע על החיים ונבין כיצד הידע הזה מנהל אותנו ומשפיע על הבחירות שאנו עושים ובכך יוצרים את המציאות שלנו.

דרך נתונים ממחקרים מערביים חדשניים אנו נגלה כיצד תרגול  מדיטציית מיינדפולנס מאפשר לחוות רגשות, מחשבות, תחושות ואירועים  מבלי להיסחף על ידם,

נזהה את הדרך לפעול ממקום מועיל ומושכל .

ההרצאה מלווה בהתנסות חוויתית.

משך ההרצאה :שעה וחצי.

הרצאת מיינדפולנס בפאב ברמת גן

מזמינת ההרצאה מספרת

ליאת

"אני רוצה לפרגן מכל הלב לאחת והיחידה. אני חלק מצוות מנהלים קטן של קבוצה מדהימה של 3000 איש בשם "חברים לדרך-מפגשים,אנשים ומה שביניהם" שכל הקונספט שלנו זה להוציא אנשים מהמסכים ולחזור להיפגש כמו פעם-ארוחות שישי,הרצאות,סרטים,טיולים,נופשים You Name It… ואם יש גם לבבות שמתחברים אז בכלל…הקבוצה מיועדת לסינגלים בני 28-45, ומדהים אותי כל פעם מחדש להבין את הדרישה והגעגוע. אני אחראית על כל נושא ההרצאות (קהילה משתפת), ההתנדבויות (חברים עם ערך מוסף), וחלק מהפעילויות (סיור בחוות החופש,ערב טריוויה לרווקים וכו)- ככה זה שאת משאבי אנוש 15 שנה וזה חקוק לך בנשמה. השבוע הגיעה אלינו להרצאה "מיינדפולנס החופש לאהוב" האחת והיחידה מלכה, ורשמית אין לי ספק שמדובר על המלכה של עמק חפר במיינדפולנס. הגיעו 50 איש (נרשמו 90+רשימות המתנה) לפאב חמוד בגבעתיים בלילה קררררררר…הוא התחמם די מהר ברגע שמלכה עלתה לבמה-היא העבירה הרצאה מושלמת ומושקעת, תוך שיתוף תמידי של הקהל, אם לא הייו רומזים לנו מהפאב שתם זמננו כנראה היינו נשארים עוד כמה שעות להתכסות בנצנצים ובאנרגיה של מלכה. לי אישית התרחב הלב בכמה סנטימטרים, והחדר פשוט היה מוקסם-אנחנו כל הזמן מקבלים פידבקים ממי שנכח. זו הזדמנות נפלאה לאמר למלכה תודה גדולה."

רבקה

היום השתתפתי בהרצאה שמלכה העבירה על מיידפולנס בחיבת ציון. כאן המקום לציין שזו פגישתי הראשונה עם המרצה ובעבר עברתי קורס בנושא זה. הופתעתי מהחידושים והעניין בהרצאה המרתקת. מלכה הצליחה לגעת בקהל המאזינים בחן משכנע ומנסיוני אני יודעת עד כמה השיטה עובדת. היה קשה להמנע מהשוואות עם המנחה הקודמת אצלה עברתי את הקורס כמובן לטובת מלכה שהתמודדה בכשרון עם מאזינים ביקורתיים שהיו מנתקים לי את חוט המחשבה ואילו מלכה לא איבדה את הריכוז למרות שענתה עניינית לשואלים ונראה שהיא סחפה את כולנו בהתלהבות. על תודה למרצה יישר כח והמשיכי ללמד איך להנות מבלי להתרכז בסבל.👍🏼

רונית

"הי מלכה, היה מעולה ומעניין מאוד אתמול בהרצאה…הלוואי והייתי פוגשת את הידע הזה קודם.. "

נורית נטע


הי שמי נורית נטע, אחראית על הפעילות של ״הבית החם״ במושב חיבת ציון וחרב לאת , מבקשת לציין לטובה את הרצאתה של מלכה קריינר.
הזמנו את מלכה לתת לנו הרצאה על טיפול באמצעות שיטת מיינדפולנס .
ראוי לציין כי רובנו לא נחשפנו ולא הכרנו את השיטה.
מלכה העבירה והסבירה לנו בצורה מרתקת ונעימה על השיטה, ובסבלנות רבה ענתה על השאלות הרבות של הוותקים ,
היא אף שיתפה אותנו בחויות האישיות שלה בדרך החיים המרתקת שלה .

מלכה, בדרכה המיוחדת הצליחה לגעת בכולנו ואף לרגש אותנו. 

אני רוצה לומר  תודה ויישר כוח .

אורלי

"מלכה יקרה, תודה על הרצאה מרתקת,סוחפת ומעוררת למחשבה, רוצה לשמוע עוד על הנושא"

"מה שלא מגיע אלינו כמודעות חוזר אלינו כגורל"

קארל יונג

גלילה למעלה