להציץ אל מקור הכוח

רובנו חווים עומס בחיי היומיום: מטלות, משימות, משפחה, עבודה, סידורים, המתגבשים לכדי חווית מתח (Stress) יומיומי. לאורך זמן, המתח בא לידי ביטוי ברמה הפיזית והרגשית – עייפות, חולשה, דכדוך ומחלות. התנהלות זו מונעת מהאדם להביא לידי ביטוי את יכולותיו, את הכוח, היעילות והיצירתיות הגלומה בו.
להציץ אל מקור הכוח
השחיקה נוצרת משימוש יתר באונה השמאלית של המח, האחראית על "מה שצריך לעשות". היא מאפשרת תפקוד יעיל ומאורגן אך מרוקנת את מצברי האנרגיה בגוף.
לעומתה, האונה הימנית טוענת את המצברים – מאפשרת פתרון בעיות יצירתי, פותחת ערוצי תקשורת עם הסביבה ומעוררת התלהבות ואופטימיות. 2 חלקים אלה קיימים בכל אחד מאיתנו, זמינים ומוחשיים ועם זאת רובנו עושים שימוש ב 50% בלבד מהפוטנציאל הזמין לנו.
"להציץ אל מקור הכוח" הינה הרצאה חווייתית החושפת אותנו אל האונה הימנית של המח, מאפשרת לנו להבין כיצד עובד מנגנון בסיסי זה ולהתנסות בתוצר המיידי של הבאת תשומת הלב והמיקוד לחלק ה'נטוש'.
בהרצאה אני חושפת את סיפור חיי, המעבר מחיים רוויי אדרנלין ועניין כסוכנת חשאית בשירות הביטחון לעיסוקי כיום כתרפיסטית גוף ונפש ומנחת סדנאות.
בעבודתי אני מובילה אנשים להשתמש באונה הימנית, היצירתית, המעניקה שפע של כוח, מנחה לגילוי המקור של דפוסים מעכבים ולזיהוי הגורמים לבעיות הרגשיות והפיזיות. נשמע תיאורי מקרים מרתקים הממחישים את הפתרונות אשר האונה הימנית מזמנת לנו.
משך המפגש – שעה וחצי, כולל הסבר והתנסות חווייתית.

תגובת מדען מרפא"ל

"לא הייתי צריך יותר משני משפטים של מלכה להבין שבפעם הראשונה קיימת בי הזדהות פנימית עמוקה עם תפיסה חדשה לי לגמרי. הזדהות לא רציונאלית ממקום שאינו מוכר לי ואינו מובן לי אבל עם ידיעה ברורה שזהו משהו אמיתי, נכון והעיקר גשמי מאין כמותו. לא קסמים, לא על טבעי ולא תאוריות הזויות. זהו הסבר פשוט,מובן של המובן מאליו ,רציונאלי מאין כמותו שגורם לתהות כיצד לא ראינו את זה קודם. לא מסובך, לא מיועד ליחידי סגולה, נמצא בכל אחד ואחת מאיתנו וממש בידינו. ברור כמו שהשמש תזרח ,מוחשי כמו אצבעות כף ידינו וגשמי כמו אני ואתה."

"מה שלא מגיע אלינו כמודעות חוזר אלינו כגורל"

קארל יונג

גלילה למעלה