קורס ליווי תהליכים קורס מיינדפולנס מתקדמים

קורס ליווי תהליכים הינו קורס מהפכני המשלב את הכלים שנרכשו בקורס מיינדפולנס כמו יכולת ההבחנה  בתגובות האוטומטיות ויכולת בחירה בפעולות מודעות,

יחד עם כלים מהעולם הטיפולי שלי – היורד לעומק הדפוסים המעכבים כמו פחדים ואמונות בסיס המיצרים רגשות שאנו נמנעים מלחוות אותם.

בקורס נשתמש בתהליכי דמיון מודרך היורדים לעומק התת מודע ומחלצים את מקור האמונה המעכבת או כל רגש מעכב אחר ומטפלים במקור או אז יוצרים שינוי בהתיחסות שלנו לחוויות או הרגשות שעלו, תוך מתן לגיטמציה לרגש "כלוא" שאין בנו רצון לחוות אותו וכמנגנון הגנה, בדרך כלל אנו ננסה לעקוף או להדחיק את אותו רגש קשה.

בקורס נתאמן במתן מרחב ולגיטימציה לחוש ולהרגיש רגשות "לא לגיטימיים" כמו קנאה, פחד, כעס, תסכול, דחיה ועוד.

השינוי ניכר במיידי בחיי היומיום ובשיפור היכולת לקבלת החלטות מועילות.

בתחילת הקורס נגדיר את המטרה / השינוי אותו אנו רוצים לייצר במהלך השנה ומתוך מטרה זו נחליט מהם הפעולות הנדרשות כשלבי פעולה כדי להגיע למטרה זו.

קורס חוויתי ועוצמתי בתוצאות המושגות באמצעותו.

8 מפגשים אחת לחודש  בימי שלישי  21:30 – 19:00

מפגש ראשון8.9.20

13.10.20

10.11.20

8.12.20

5.11.20

2.2.21

9.3.21

13.4.21

11.5.21

8.6.21

דמי רישום 250 ש"ח

עלות כל מפגש 100 ש"ח.

להרשמה מלאו טופס זה

משתפים וממליצים

בתודה ובאהבה צחי| 8.20

רציתי לשתף אותך ולהודות לך🙏🏼
בתקופה האחרונה אני עובר שבעה מדורי גיהינום מול הגרושה שלי, היא פתחה לי תיק בהוצאה לפועל, הפעילה עיקולים, והמון שקרים מול הילדים אשר גורמים לקשיים ביני לבינם. תקופת קורונה ובעסק לא קל!
בקיצור "באלאגן" רציני, אני נוטה להאמין שמישהו אחר היה מתמוטט מזה.. (מבלי להשתחצן).
כאן את ניכנסת לתמונה וכל מה שלימדת אותי כל הדברים הטובים שחזרת עליהם כל שיעור כניראה חילחלו והנה אני האדם עם הכי הרבה "אוטומטים" שאני מכיר בכל מהלך חיי. כיום לא נותן אפשרות לשום דבר להפעיל אותם ומוצא תמיד דרך חדשה וטובה יותר להתמודד עם הבעיות, נושם לתוכם וזוכר שכל רגש נימשך 40 שניות..בסכ"כ…
אז תודה לך מלכה שלימדת אותי לעבור לפעולות מודעות ויעילות לי ולסביבה שלי .
מודה לך מקרב לב על כך ובטוח שאלמד ממך עוד ועוד.

סילבי | יולי 19

סוף מבחינתי זו התחלה חדשה. זו היתה זכות גדולה שנפלה בחלקי ללמוד ולחלוק עם קרובי את הידע המופלא הזה אותו למדתי בקורס ליווי תהליכים. כל יום אני נתקלת במצבים חדשים המצריכים אותי לפעול ביצירתיות. אני עוצמת לרגע עיניים מתבוננת במה שעולה ומחליטה איך לפעולנכון באון שיועיל לסיטואציה. בחלק גדול מהמקרים זה פשוט עובד! ביחסים עם הקרובים שלי חל שיפור מדהים, אני פחות לחוצה ופחות דואגת,התגובות שלי השתנו וכך גם הפעולות. בקורס הזה עברתי תהליך משמעותי תוך שחרור פחדים מעכבים באמצעות תרגילי הדמיון מודרך הנפלאים. מצפה בסקרנות להמשך,כל מפגש מרתק ואי אפשר לנחש לאן נגיע. תודה מעומק הלב.

אוהב | יולי 19

אני לפני הכל מודה לך על ליווי התהליך שעברתי בשנה האחרונה.. קצת מרחוק אבל עם המון משמעות ונגיעות בדיוק מופתי בנקודות שהייתי צריך לגעת בהן. כל חודש שעלה נושא השיעור זה הפתיעה אותי החיבור שהיה לי לנושא והתוקף שלו לחיים האישיים שלי! זה היה משוגע.. בנוסף לזה החיבור והשיתוף עם הקבוצה על החיים האישים שלי נתנו לי הרבה כוחות ואומץ להתמודד עם האתגרים שעמדו בפני.. ושאת האתגרים והקשיים שחוויתי אני לוקח איתי למקומות של כוח ויכולות שיש בי! זאת הייתה שנה מדהימה בהמון רובדים.. והסוף שלה בכלל מסתדר לי ומתקשר לשינוי הענק שעשיתי עם החיים שלי. אז המון תודה והערכה . ומחכה כבר להמשך המפגשים שיעזרו לי לקבל כלים להתמודדות עם קשיים, מהמורות שעוד יגיעו בדרכי. 🙏🙏🙏

אורפז | יולי 20

אין לי מילים אלא להיות אסירת תודה לך על המורה ובן אדם המדהים שאת💜 ולעצמי על שבאתי ולמדתי את המיינדפולנס!
בקורס הליווי תהליכים, קורה משהו מדהים, אתמול מבחינתי היה השיא! הבנה והכרה עמוקה למה קורה לי וקרה לי מה שקרה, כי אני זקוקה לאהבה!

אתמול הבנתי בתהליך המופלא בדמיון מודרך,הבנתי שלא קיבלתי אהבה בתור ילדה!

ברור לי היום שאני אוהבת את עצמי יותר, את הילדים ואת בעלי, זה מה שחשוב!
זה פתח לי אור ענק 😘
ורוקן אותי ממעמסה, אני ממש מרגישה את זה בגוף.
זה היה עוצמתי מאוד!

נגן וידאו
גלילה למעלה